suceava forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

"Radoi si Petre s-au accidentat la nationala.

In jos

"Radoi si Petre s-au accidentat la nationala. Empty "Radoi si Petre s-au accidentat la nationala.

Mesaj Scris de Max Dum Sept 07, 2008 7:36 pm

Marius Lacatus continua razboiul declaratiilor cu FRF si spune ca sefii nationalei nu trebuie sa uite ca Mirel Radoi si Ovidiu Petre s-au accidentat grav la lotul national.

"Noi nu am profitat de aportul lui Mirel Radoi si Ovidiu Petre, doi jucatori care s-au accidentat la echipa nationala, FRF sa nu uite asta. Eu trebuie sa ii inteleg pe toti. Si pe selectionerul Romaniei, si pe cel al Columbiei, al Poloniei, al Nigeriei, cand isi va reveni Emeghara."

"Trebuie sa imi fac programul in functie de ei. Fotbalistii care revin acum de la nationala vor face un singur antrenament pana la meciul cu Farul Constanta. Ceea ce ma intereseaza este ca jucatorii care vin de la lot sa fie din punct de vedere medical bine, sa ne pregatim pentru meciul de la Constanta pentru ca nu putem sa lasam campionatul la o parte."

"Imi doresc un rezultat bun la Constanta si dupa aceea trebuie sa pregatim in liniste meciul cu Bayern.", a declarat Marius Lacatus la sptfm.

Max
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 36
Localitate : Confidential
Stare de spirit : Rakiu
Data de inscriere : 23/08/2008

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum